GARMIN VIRB 360 -7%
Cena s DPH 745,00 €
Stará cena 799,00 €
Dočasne nedostupné
Popis

Robustná vodotesná 360-stupňová akčná kamera s rozlíšením až 5,7K so sférickou stabilizáciou a priestorovým audio záznamom. 

- Rozlíšenie až do 5,7K/30fps a 4K/30fps so spojeným obrazom 
- 4 zabudované mikrofóny zaberajú priestorový 360 stupňovový zvuk 
- 4K sférická stabilizácia zaručuje hladké video bez ohľadu na pohyb kamery 
- Vstavané snímače poskytujú prekrytie údajov G-Metrix ™ v 360-stupňovej realite 
- Ľahko použiteľná bezplatná mobilná aplikácia VIRB® a softvér VIRB® Edit umožňujú upravovať, stabilizovať, zdieľať a pridávať dáta a ukazovatele do videa 
- Nepretržitý záznam viac ako 1 hodinu na jedno nabitie 

obsah balenia : 

- akčná kamera VIRB 360
- 32 GB micro SD karta
- Lítium-Iónový (Li-Ion) akumulátor (1 250 mAh)
- nabíjací/dátový kábel (micro USB)
- kolíska so statívovým závitom
- akčná kolíska
- trojnožka/statív
- dokumentácia


Garmin VIRB 360 je odolná, akčná, 360° kamera s GPS, rozlišením 5.7K/30fps a čtyrmi mikrofónmi pre vysoko kvalitný, priestorový záznam zvuku. V rozlíšení 4K ponúka kamera naviac sférickú stabilizáciu s elimináciou roztrasenia videa pri zázname akčných sportov. 

Jednou z nejzaujímavejších funkcií kamery je plný 360° záznam videa pomocou dvoch sférických objektívov. Kamera je pri rozlíšení až do 4K/30fps schopná spájať obrazy oboch objektívov priamo v kamere a výsledný záznam je preto k dispozíci okamžite, bez nutnosti následného zpracovávania v počítači. Video z kamery sa dá z kamery po ukončení záznamu jednoducho kopírovať alebo dokonca živo zdieľať behom záznamu. 

Podobne ako iné kamery VIRB, aj VIRB 360 je vybavný vysokocitlivým GPS/GLONASS prijímačom a množstvom dodatočných senzorov so záznamom dát G-Metrix™ a možnosťou vloženia širokého spektra informácií priamo do 360° videozáznamu. Na výber je napríklad rýchlosť pohybu, nadmorská výška, preťaženie, smer pohybu a celá rada ďalších informácií. Kameru je dokonca možné propojiť s dalšími prídavnými senzormi a ich dáta vložiť do videa. Pomocou dodatočných senzorov je možné vo videu sledovať pulz, kadenciu, výkon, teplotu a dalšie veličiny. 

Aký má 360° video záznam praktický význam? Pri natáčaní videa nieje potreba myslieť na úhol záberu, kamera zaznamenává celé okolie. Úhol záberu je možné zvoliť až pri prehrávání videa. S úhlom záberu je možné behom prehrávánia pohybovať alebo úhol pri opakovanom prehráváni rôzne meniť. Z videa je možné dodatočne zostrihať i video s klasickým záberom a je možné ho zložiť zo záberov s rôznym uhlom pohľadu v rovnakom okamžiku. Video zhotovené kamerou VIRB 360 je možné vďaka mobilnej aplikácii VIRB prehliadať i pomocou okuliarov pre virtuálnu realitu, priestorový záznam zvuku umožňuje posluch zvuku s rôznou intenzitou podľa zvoleného pozorovacieho uhlu. 

Pre prácu s kamerou, editáciu a spracovanie videa sú k dispozícii voľne stiahnuteľné nástroje, ako napríklad mobilná aplikácia VIRB alebo špecializovaný softvér pre osobné počítače. Oba nástroje ponúkajú jednoduchú a rýchlu úpravu 360° videa, jednoduchšiu, než bolo u podobných videí doposiaľ zvykom. Kamera je vďaka aplikácii VIRB kompatibilná s operačnými systémami iOS a Android. 

Aj Garmin VIRB 360 zachováva niektoré typické znaky, které sa osvedčily u skôr predstavených akčných kamier Garmin VIRB. Mezi hlavné z nich patrí veľký ovladač, pre záznam videa. Aj v prípade, keď je kamera umiestnená na prilbe, je možné naslepo a v rukaviciach s istotou spustiť alebo zastaviť záznam videa. Podobne je zachovaná možnosť ovládania kamery nie len pomocou aplikácie v smartfóne, ale aj pomocí smart GPS hodiniek, outdoorových, cyklistických, motocyklových alebo námorných GPS navigácii Garmin. 

Kamera VIRB 360 je samozrejme vodotesná do 10m bez nutnosti použitia dodatočného púzdra. Kamera je vybavená nabíjacím, výmeniteľným akumulátorom s výdržou až 1 hodinu záznamu na jedno nabitie. Kamera je schopná okrem videozáznamu zhotovovať aj 360° sférické fotografie s rozlíšením 15 MPix.. Kamera je vybavená vlastným displejom čitateľným na priamom slnku so zobrazením základných údajov o stave nabitia akumulátora, zostávajúcej kapacity pamäte alebo aktuálne používanom video režime. Pomocou displeja a tlačidiel je možné priamo na kamere meniť potrebné nastavenia. Kamera VIRB 360 je naviac vybavená Wi-Fi®, Bluetooth®, ANT+™ a NFC bezdrôtovými technológiami. Kamera je dodávaná s unikátnou kompaktnou trojnožkou, ktorú je možné použiť ako praktický držiak kamery. Kameru je možné po odmontovaní trojnožky upevniť pomocou štandardného stativového závitu alebo pomocou štandardných držiakov akčných kamier. Kamera používa pre záznam karty formátu microSD s kapacitou až 128GB. 

Podeľte sa o skúsenosti s HD živým vysielaním


S mobilnou aplikáciou VIRB®, vás delí len jeden dotyk od zdieľania svojich HD záberov s masami pomocou živých prenosov na YouTube®. Takže až sa nabudúce budete túlať po horách na bicykli alebo budete stáť v prvom rade na neuveriteľnom koncerte, nemusíte čakať a viete sa ihneď podeliť o skúsenosti. 
 

VIRB Edit


VIRB™ Edit je desktopová aplikácia, ktorá dokáže kombinovať zábery z akčnej kamery VIRB s GPS a ďalšími dátami z kompatibilného prístroja Garmin. Výsledkom je bohatý zážitok zo sledovania videa, ktoré môžete ľahko zdieľať a posielať online. 

Podobné produkty

GARMIN Edge 20

1-3 dní
129,90 € 120,90 €

GARMIN Edge 25

1-3 dní
169,90 € 158,00 €

GARMIN Edge 25 HR

1-3 dní
199,90 € 184,90 €

Garmin Edge 130

1-3 dní
199,90 € 194,90 €

Garmin Edge 130 HR bundle

1-3 dní
249,90 € 239,90 €

Garmin Edge 130 MTB bundle

1-3 dní
249,90 € 239,90 €

Garmin Edge 530

1-3 dní
299,90 € 284,95 €
Používaním stránok prevádzkovateľa Hauzi s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.