Maska na tvár Sportful bola navrhnutá tak, aby v nepriaznivom počasí, poskytovala maximálnu ochranu pred kondenzáciou a zahmlievaniu okuliarov. Predná strana je vyrobená z vetruodolného materiálu Gore-Tex Infinium s otvorom pod nosom, ktorý umožňuje... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
29,90 €
16,68 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Maska na tvár Sportful bola navrhnutá tak, aby v nepriaznivom počasí, poskytovala maximálnu ochranu pred kondenzáciou a zahmlievaniu okuliarov. Predná strana je vyrobená z vetruodolného materiálu Gore-Tex Infinium s otvorom pod nosom, ktorý umožňuje lepšie dýchanie. Na bokoch a v zadnej časti sa nachádza hrejivá, elastická tkanina, zabezpečujúca výborné prispôsobenie bez pridania hmotnosti alebo objemu.

Vlastnosti masky

  • na prednej strane vetruodolný Gore-tex Infinium materiál s otvorom pod nosom
  • na bokoch a v zadnej časti pružná, hrejivá tkanina

GORE-TEX® Infinium™

Neprefúkavá a veľmi priedušná membrána, ktorá zabraňuje prieniku vetra pričom umožňuje odparovanie vlhkosti. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje počas fyzickej aktivity chladivý účinok vetra a súčasne znižuje riziko prehriatia. Povrch vonkajšieho materiálu je ošetrený vodoodpudivou úpravou.   

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.