Zimná prešívaná vesta Sportful Xplore predstavuje univerzálne oblečenie na zimu. Napriek svojím vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam je dostatočne priedušná a poskytuje optimálny komfort. Pohodlné nosenie a veľnosť v pohybe zaisťuje okrem použi... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
129,90 €
70,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Zimná prešívaná vesta Sportful Xplore predstavuje univerzálne oblečenie na zimu. Napriek svojím vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam je dostatočne priedušná a poskytuje optimálny komfort. Pohodlné nosenie a veľnosť v pohybe zaisťuje okrem použitých materiálov aj anatomický strih s voľnejším sedením. Ľahká, technická vesta na bežkyturistiku i každodenné nosenie v meste.

Vlastnosti vesty

  • vpredu a na zadnej strane elastický Soft Protect materiál a priedušná izolácia Thermore Ecodown 80 g
  • na bokoch elastický polyesterový materiál pre voľnosť v pohybe
  • 2 bočné vrecká na zips
  • kvalitný, celorozopínací YKK® zips s putkom

Soft Protect Stretch materiál

Ľahká, neprefúkavá, vodeodolná a priedušná, softshellová tkanina. Hebká, vonkajšia vrstva nepôsobí počas nosenia rušivo, pričom elastické vnútro poskytuje komfort aj počas celodenného nosenia. Vynikajúca odolnosť voči vode je zabezpečená vďaka DWR úprave a membráne s mikropórovou štruktúrou. Čiastočná priepustnosť vzduchu cez tkaninu zlepšuje odvod vlhkosti.

Thermore® Ecodown®

Hebká, syntetická izolácia vyznačujúca sa tenkým profilom a menším objemom. Špeciálna úprava zabraňuje pohybu vláken, vďaka čomu je zaručená sloboda v pohybe a spoľahlivá hrejivosť.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.