Dámsky zateplený cyklo dres SuperGiara Thermal je vhodný aj na dlhé výjazdy v prechodnom období. Stredne hrubý polyeterový materiál s jemne česanou vnútornou stranou poskytuje výbornú údržbu tepla a zároveň dostatočnú priedušnoť. Na odloženie si nevy... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
109,90 €
52,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámsky zateplený cyklo dres SuperGiara Thermal je vhodný aj na dlhé výjazdy v prechodnom období. Stredne hrubý polyeterový materiál s jemne česanou vnútornou stranou poskytuje výbornú údržbu tepla a zároveň dostatočnú priedušnoť. Na odloženie si nevyhnutných vecí slúži až šestica vreciek na zadnej strane. Pre väčší komfort počas nosenia je dres vybavený elastickými manžetami na rukávoch a pásom s protišmykovou úpravou.

Vlastnosti cyklo dresu

  • kvalitný YKK® zips na prednej strane
  • elastický pás so silikónovou vrstvou
  • reflexné prvky na ľavom rukáve a na zadnej strane
  • elastické manžety na rukávoch
  • 6 zadných vreciek

Cyklistické oblečenie modelovej rady SuperGiara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenných výletov aj v tých najnáročnejších klimatických podmienkach. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových cestách, ale aj na graveli.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.