Štýlový dámsky cyklistický dres Rocket Thermal poskytne optimálny komfort počas jarných a jesenných dní. Ľahký, polyesterový materiál s tenkou flísovou, vnútornou vrstvou a unikátnou grafikou vynikajúco udržuje teplo, pričom neobmedzuje v priedušnost... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
89,90 €
52,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Štýlový dámsky cyklistický dres Rocket Thermal poskytne optimálny komfort počas jarných a jesenných dní. Ľahký, polyesterový materiál s tenkou flísovou, vnútornou vrstvou a unikátnou grafikou vynikajúco udržuje teplo, pričom neobmedzuje v priedušnosti. Okrem použitého materiálu zabezpečuje termoreguláciu aj kvalitný, celorozopínací YKK® zips na prednej strane.

Vlastnosti dresu

  • ľahký, polyesterový materiál s potlačou
  • vpredu kvalitný YKK® zips
  • silikónová vrstva v dolnej časti pre pevné držanie dresu počas jazdy 
  • 3 zadné vrecká
  • teplotný rozsah: 10 až 20°C

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistického World Tour tímu Bora-hansgrohe oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.