Dámske skialpové nohavice Karpos Marmolada sú vhodné aj do veľmi nepriaznivého počasia a náročného terénu. Kombinácia funkčných materiálov zabezpečuje ochranu pred vetrom, snehom, dažďom a samozrejme chladom. Horná časť nohavíc je vyhotovená z K-Dry... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
229,90 €
101,16 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske skialpové nohavice Karpos Marmolada sú vhodné aj do veľmi nepriaznivého počasia a náročného terénu. Kombinácia funkčných materiálov zabezpečuje ochranu pred vetrom, snehom, dažďom a samozrejme chladom. Horná časť nohavíc je vyhotovená z K-Dry materiálu (vodný stĺpec: 20000mm, priedušnosť: 41000g/m²/24hod.) pričom zvyšok pozostáva z vetruodolného materiálu K-Shell s vodoodpudivým povrchom a flísovým vnútrom. Predná strana obsahuje dve vrecká so zipsami, ktoré umožňujú bezproblémové použitie horolezeckého postroja. Na bokoch sa nachádzajú veľké, priedušné, ventilačné otvory zabraňujúce prehrievaniu. Dolná časť je vybavená krátkymi zipsami a odolnou Cordurou®, ktorá chráni pred rozthnutím alebo poškodením od mačiek alebo ostrých hrán lyží.

Vlastnosti nohavíc

  • nastaviteľný pás so suchými zipsami a putkami na opasok
  • ľahké, funkčné materiály s vodoodpudivou úpravou DWR
  • vodeodolný YKK® Vislon® zips s putkom, garážou a vnútornou légou
  • na bokoch veľké ventilačné otvory s krytými YKK® zipsami
  • nižšie umiestnenie 2 predných vreciek s vodeodolnými YKK® zipsami pre bezproblémové použitie horolezeckého postroja
  • vnútorné vrecko na lavínový vyhľadávač
  • v dolnej časti zipsy s vnútorným klinom a odolnou Cordurou®
  • priedušné, vnútorné gamaše

K-Shell materiál

Vetruodolná, trvanlivá a pružná tkanina s rôznymi softshellovými konštrukciami, ktoré sú vybavené tenkou a stredne hrubou vrstvou izolácie. 

K-Dry materiály

Tkaniny s rozličnou hmotnosťou, odolnosťou voči oderu a priedušnosťou, ktoré poskytujú ochranu pred dažďom, vetrom a snehom.

Cordura® materiál

Mimoriadne pevná, pružná a na dotyk príjemná tkanina. Používa sa na ochranu časti oblečenia, ktoré sú najviac náchylné voči opotrebeniu a roztrhnutiu, bez obmedzenia slobody v pohybe. Taktiež sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a to aj počas intenzívnej, fyzickej aktivity.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia