Čierna kukla s priliehavým sedením, dostatočnou hrejivosťou a výborným odvodom vlhkosti. Tenká kukla nielen na bicyklovanie , ale aj ostatné športové aktivity v chladných podmienkach. Vlastnosti kukly funkčný materiál 2nd Skin pre údržbu tepla a výbo... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
29,90 €
13,16 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Čierna kukla s priliehavým sedením, dostatočnou hrejivosťou a výborným odvodom vlhkosti. Tenká kukla nielen na bicyklovanie, ale aj ostatné športové aktivity v chladných podmienkach.

Vlastnosti kukly

  • funkčný materiál 2nd Skin pre údržbu tepla a výborný odvod vlhkosti
  • ploché stehy pre väčší komfort
  • dvojitá vrstva materiálu pre väčšiu hrejivosť
  • vhodná aj pod prilbu
  • odporúčané použitie v teplotách: - až 10°C

2nd Skin materiál

Mimoriadne pružná a tenká tkanina vyznačujúca sa oblasťami s rozličnou úrovňou ohybu a vetrania. Dokonale kopíruje každý pohyb nositeľa a svojimi vlastnosťami pripomína ľudskú pokožku. Skladá sa z 85% nylonu a 15% polyesteru.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní oblieka aj cyklistické tímy Bahrain-Merida, Bora-hansgrohe a Trek-Segafredo.