Dámska letná cyklistická vesta Sportful SuperGiara je vyhotovená z ľahkých, funkčných materiálov, ktoré výborne chránia pred vetrom, rýchlo odvádzajú pot a zabezpečujú prilehavé sedenie na tele. Vyznačuje sa tiež kvalitným zipsom a až trojicou vrecie... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
79,90 €
43,91 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámska letná cyklistická vesta Sportful SuperGiara je vyhotovená z ľahkých, funkčných materiálov, ktoré výborne chránia pred vetrom, rýchlo odvádzajú pot a zabezpečujú prilehavé sedenie na tele. Vyznačuje sa tiež kvalitným zipsom a až trojicou vreciek. V prípade potreby sa dá ľahko zbaliť do vlastného vrecka.

Vlastnosti vesty

  • vpredu neprefúkavý materiál s vodeodolnou, povrchovou úpravou DWR 
  • v zadnej časti ľahký, priedušný materiál
  • kvalitný, celorozopínací YKK® zips
  • 1 predné sieťované vrecko
  • 2 zadné priestranné vrecká

Cyklistické oblečenie modelovej rady SuperGiara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenných výletov aj v tých najnáročnejších klimatických podmienkach. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových cestách, ale aj na graveli.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.