Wend Wax-On Chain Wax sixpack 6x14g

Wend Wax-On Chain Wax sixpack 6x14g novinka TOP
Cena s DPH 15,90 €
Stará cena 18,90 €
Wend Wax-On Chain Wax sixpack 6x14g
Popis

 

Wend Wax-On je absolútne prvé "natieracie" mazivo na reťaze na báze vosku. Wax-On nielen uchová reťaze čisté, ale navyše sa aditíva znižujúce trenie postarajú o extrémne tichý a účinný chod reťaze. Wax-On udržiava reťaz čistú, tichú a minimalizuje trenie.

farby a vône : 

ružová - mix ovocie

červená - mix ovocie

oranžová - pomeranč

žltá - banán

zelená - jablko

modrá - čučoriedky

- farbu uvedte do poznámky na konci objednávky !

Nie je žiadnym tajomstvom, že doteraz najúčinnejším spôsobom mazanie reťazí zostáva ponorenie reťaze do nádoby s rozpusteným parafínom. Táto metóda je však časovo náročná, má prechodný účinok a je nebezpečná. Spoločnosť Wend Waxworks sa rozhodla vytvoriť mazivo s rovnakou účinnosťou, ak nie vyššou, než akého sa dosahuje horúcim voskovaním, avšak s jednoduchou aplikáciou. Po dvoch rokoch prišlo oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti Wend s produktom Wax-On.

Wax-On je komplexná zmes na báze parafínu, ktorá zahŕňa reduktory trenie a osvedčené lubrikanty, ako je zinok a teflón.

Aplikácia je veľmi jednoduchá, užívateľ jednoducho natrie vosk na reťazové kladky a reťaz je behom niekoľkých sekúnd pripravený pre špičkový výkon. Spokojnosť užívateľov je celkovo vysoká vďaka jednoduchosti použitia, čistote produktu a účinnosti mazania.

Balenie: 6x14gr

Aplikácia vosku:

1. Naneste malé množstvo prípravku Wend WAX-OFF na handru.

2. Čistite reťaz handrou, kým reťaz nie je úplne čistá.

3. Ľahko naneste prípravok Wend WAX-ON na reťazové kladky smerujúce von.

4. Ľahko naneste prípravok Wend WAX-ON na reťazové kladky smerujúce dovnútra.

5. Pre lepší výsledok aplikujte prípravok Wend WAX-ON hlbšie do reťaze pomocou prstov. Kľúčový význam má v tomto kroku penetrácie do kladiek!

6. PRO-TIP - Bezprostredne po vykonaní kroku 5 kvapnite malé množstvo prípravku WAX-OFF na reťaz a pomocou prstov votrite kvapalinu do čerstvo natretého reťaze. Pred jazdou nechajte reťaz uschnúť.

Podobné produkty