Flísová mikina Karpos Odle je ľahká, odolná druhá vrstva , ktorá poskytuje optimálnu údržbu tepla a vysoký stupeň priedušnosti počas lezenia a iných outdoorových aktivít . Je vyhotovená z hrejivých Thermo Fleece materiálov, ktoré zabezpečujú výbornú... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
135,00 €
59,40 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Flísová mikina Karpos Odle je ľahká, odolná druhá vrstva, ktorá poskytuje optimálnu údržbu tepla a vysoký stupeň priedušnosti počas lezenia a iných outdoorových aktivít.

Je vyhotovená z hrejivých Thermo Fleece materiálov, ktoré zabezpečujú výbornú izoláciu a ochranu pred chladom. Najviac namáhané časti sú ošetrené keramickou úpravou, čím je zabezpečená ochrana proti oderudlhá životnosť mikiny. Na bokoch a na rukávoch sa nachádza elastický Thermo Fleece, ktorý spolu s úzkym-slim strihom neobmedzuje v pohybe a zaisťuje pohodlné nosenie. Predná strana obsahuje kvalitný YKK® Vislon zips s garážou a tri vreckami na zips. Možno ju využiť ako vrchnú vrstvu v miernejších podmienkach alebo ako strednú vrstvu v chladnejšom počasí. Celoročná mikina na skialp, lezenie, turistiku, outdoor.

Vlastnosti mikiny

  • funkčné materiály Thermo Fleece pre výbornú hrejivosť, izoláciu a komfort 
  • najviac namáhané časti sú spevnené keramickou úpravou pre ochranu proti oderu
  • kvalitný YKK® Vislon zips s putkom a garážou
  • pružné boky a rukávy pre pohodlné nosenie a úplnú slobodu v pohybe
  • úzky-slim strih
  • 3 vrecká na zips vpredu
  • zvýšený golier

Thermo Fleece

Flísové tkaniny s rozličnou hrúbkou od Karposu s najlepším pomerom hmotnosť/hrejivosť. Poskytujú vynikajúcu trvácnosť, hrejivosť a komfort. Používajú sa na výrobu outdoorových mikín a búnd.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia.