Dámske outdoor nohavice Karpos Bould sú vyhotovené z bavlnených častí s rozličnou povrchovou úpravou, vďaka čomu sú ľahké, prispôsobivé a odolné voči oderu a roztrhnutiu. Poskytujú maximálny komfort a slobodu pohybu. Ideálne nohavice na bouldering ,... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
89,90 €
35,16 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske outdoor nohavice Karpos Bould sú vyhotovené z bavlnených častí s rozličnou povrchovou úpravou, vďaka čomu sú ľahké, prispôsobivé a odolné voči oderu a roztrhnutiu. Poskytujú maximálny komfort a slobodu pohybu. Ideálne nohavice na bouldering, lezenie, turistiku, cestovanie a voľný čas.

Kotton Velvet materiál

V dvoch smeroch pružná tkanina vyznačujúca sa jemne pruhovaným povrchom podobným menčestrovej látke (97% bavlna, 3% elastan). Ľahká tkanina odolná voči oderu a roztrhnutiu.

Kotton Mono materiál

V dvoch smeroch pružná keperová tkanina (97% bavlna, 3% elastan). Ľahká tkanina odolná voči oderu a roztrhnutiu. Používa sa na spevnenie častí oblečenia vyrobeného z prírodných materiálov.

Kotton Double materiál

100% prírodné bavlnené vlákno vyhotovené z minoriadne jemnej vlny. Je ľahké a odolné voči roztrhnutiu.

Karpos

Je to názov technickej kolekcie outdoorového oblečenia od Sportfulu, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na skialpové, MTB a outdoorové oblečenie. Cyklistickým World Tour tímom Trek-Segafredo a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí aj Peter Sagan poskytuje oblečenie na voľný čas.

 

Podobné produkty