Dámske lyžiarske nohavice Baita sa vyznačujú volnejším strihom, kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním s dôrazom na detail. Dolná časť je vybavená členkovými zipsami, vnútornými gamašami a trvácnou a odolnou Cordurou® , ktorá zabezpečuje ochra... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
209,90 €
87,96 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske lyžiarske nohavice Baita sa vyznačujú volnejším strihom, kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním s dôrazom na detail. Dolná časť je vybavená členkovými zipsami, vnútornými gamašami a trvácnou a odolnou Cordurou®, ktorá zabezpečuje ochranu pred roztrhnutím alebo poškodením od ostrých hrán lyží. Samozrejmosťou sú priestranné vrecká na prednej ako i na zadnej strane. Nepremokavé a vetruodolné nohavice na lyžovanie a intenzívne aktivity vo veľmi chladných podmienkach.

Vlastnosti nohavíc

  • funkčný K-Dry materiál (WP 10000 mm) s DWR úpravou pre ochranu pre snehom a vetrom
  • hrejivá podšívka z Thermo Fleece-u
  • pás s dvojháčikovým zapínaním a putkami na opasok
  • vpredu 2 otvorené a 2 vrecká s kovovými zipsami s putkami a garážami
  • členkové zipsy s vnútorným klinom 
  • spevnenie v dolnej časti Cordurou pre ochranu pred ostrými hranami lyží
  • vnútorné gamaše z príjemnej a pružnej Lycry® pre väčší komfort

K-Dry materiály

Tkaniny s rozličnou hmotnosťou, odolnosťou voči oderu a priedušnosťou, ktoré poskytujú ochranu pred dažďom, vetrom a snehom.

Thermo Fleece

Fleecové tkaniny s rozličnou hrúbkou od Karposu s najlepším pomerom hmotnosť/hrejivosť. Poskytujú vynikajúcu trvácnosť, hrejivosť a komfort. Používajú sa na výrobu outdoorových mikín a búnd. 

Cordura® materiál

Mimoriadne pevná, pružná a na dotyk príjemná tkanina. Používa sa na ochranu časti oblečenia, ktoré sú najviac náchylné voči opotrebeniu a roztrhnutiu, bez obmedzenia slobody v pohybe. Taktiež sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a to aj počas intenzívnej, fyzickej aktivity.

Lycra® materiál

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

Karpos

Je to názov technickej kolekcie outdoorového oblečenia od Sportfulu, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na skialpové, MTB a outdoor oblečenie. Cyklistickému World Tour tímu Trek-Segafredo poskytuje oblečenie na voľný čas.

Podobné produkty