Najodolnejšia a najviac priedušná outdoorová bunda s odopínacími rukávmi v produktovej rade Karposu. Použité materiály zaisťujú úplnú slobodu pohybu a umožňujú výbornú reguláciu telesnej teploty v teplých aj chladnejších podmienkach. Neprefúkavá outd... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
189,90 €
83,56 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Najodolnejšia a najviac priedušná outdoorová bunda s odopínacími rukávmi v produktovej rade Karposu. Použité materiály zaisťujú úplnú slobodu pohybu a umožňujú výbornú reguláciu telesnej teploty v teplých aj chladnejších podmienkach. Neprefúkavá outdoor bunda na lezenie a všetky horské aktivity v letnom a prechodnom období.

Vlastnosti bundy

  • na lakťoch spevnenie odolnou Cordurou®
  • kvalitný YKK® zips s putkom, garážou a vnútornou légou pre ochranu pred vetrom
  • 3 predné vrecká s krytými YKK® zipsami a putkami
  • sťahujúca šnúrka v páse

K-Stretch materiály

Skupina pružných, trvácnych, vetruodolných tkanín s vodoodpudivou úpravou DWR, ktoré napriek svojej nízkej hmotnosti poskytujú výborné prúdenie vzduchu, nasiakavosť a pohodlie počas fyzickej aktivity.

Cordura® materiál

Mimoriadne pevná, pružná a na dotyk príjemná tkanina. Používa sa na ochranu časti oblečenia, ktoré sú najviac náchylné voči opotrebeniu a roztrhnutiu, bez obmedzenia slobody v pohybe. Taktiež sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a to aj počas intenzívnej, fyzickej aktivity.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia.