Voľný MTB dres s dlhým rukávom  Karpos Jump je ideálny na letné výjazdy v horskom teréne. Jeho hrejivé vlastnosti oceníš najmä v skorých, ranných hodinách alebo pri jazdení vo vyššej nadmorskej výške pričom v horúčavach ťa udrží v suchu a chlade. Je... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
89,90 €
39,56 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Voľný MTB dres s dlhým rukávom Karpos Jump je ideálny na letné výjazdy v horskom teréne. Jeho hrejivé vlastnosti oceníš najmä v skorých, ranných hodinách alebo pri jazdení vo vyššej nadmorskej výške pričom v horúčavach ťa udrží v suchu a chlade. Je vyhotovený z dvojice funkčného materiálov, ktoré zaisťujú optimálny tepelný komfort a neobmedzujú v pohybe. V zadnej časti sa nachádza vrecko so skrytým zipsom, ktoré obsahuje menšie vrecko na kľúče a iné drobnosti.

Vlastnosti dresu

  • voľnejší strih umožňuje nosenie chráničov
  • sieťovaný materiál na golieri
  • štvorité stehy v kontrastných farbách
  • zadné vrecko so skrytým zipsom a menším, vnútorným vreckom na drobnosti
  • reflexné prvky

K-Sense materiál

Hebká, mimoriadne pružná a rýchloschnúca tkanina. Používa sa na výrobu priliehavého oblečenia, ktoré je nosené počas fyzickej aktivity.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia.