Lezecké nohavice K-P Sport ti poskytnú komfort a slobodu v pohybe v akýchkoľvek podmienkach. Špeciálny strih, pružný, rebrovaný pás a umiestnenie vreciek zaisťujú bezproblémové použitie horolezeckého postroja. Poskytujú vysokú odolnosť voči oderu a m... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
149,90 €
65,96 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Lezecké nohavice K-P Sport ti poskytnú komfort a slobodu v pohybe v akýchkoľvek podmienkach. Špeciálny strih, pružný, rebrovaný pás a umiestnenie vreciek zaisťujú bezproblémové použitie horolezeckého postroja. Poskytujú vysokú odolnosť voči oderu a maximálnu ochranu pred UV žiarením. Sú vyrobené z kombinácie funkčných materiálov K-Stretch s vysokým podielom Cordura®. Povrch nohavíc je ošetrený vodoodpudivou DWR úpravou.

Vlastnosti nohavíc

  • pružný, rebrovaný pás so sťahujúcou šnúrkou
  • rázporok so zipsom a zapínaním 2 patentnými gombíkmi
  • 2 predné otvorené vrecká
  • menšie skryté vrecko so zipsom na pravom stehne

K-Stretch materiály

Skupina pružných, trvácnych, vetruodolných tkanín s vodoodpudivou úpravou DWR, ktoré napriek svojej nízkej hmotnosti poskytujú výborné prúdenie vzduchu, nasiakavosť a pohodlie počas fyzickej aktivity. 

Cordura® materiál

Mimoriadne pevná, pružná a na dotyk príjemná tkanina. Používa sa na ochranu časti oblečenia, ktoré sú najviac náchylné voči opotrebeniu a roztrhnutiu, bez obmedzenia slobody v pohybe. Taktiež sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a to aj počas intenzívnej, fyzickej aktivity.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia

Podobné produkty