Karpos Alagna Windstopper Čiapka čierna

Windstopper čiapka Karpos Alagna je ideálna na  športovanie v mrazivom počasí . Oblasť uší a čela je vybavená funkčným materiálom, ktorý udržuje teplo, výborne odvádza pot a chráni pred vetrom. Teplá a priedušná čiapka na skialp , turistiku , beh a b... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
40,00 €
26,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Windstopper čiapka Karpos Alagna je ideálna na športovanie v mrazivom počasí. Oblasť uší a čela je vybavená funkčným materiálom, ktorý udržuje teplo, výborne odvádza pot a chráni pred vetrom. Teplá a priedušná čiapka na skialp, turistiku, beh a bežné nosenie.

ThermoDrytex Double materiál

Najtechnickejší materiál od ThermoDrytex-u. Vrchná časť je z nylonu, pričom vnútornú vrstvu tvorí dutinkové, flísové jadro. Maximálna izolácia a odvod vlhkosti je zabezpečený vďaka obojsmernému nasiakavému efektu. Vonkajší povrch je ošetrený vodeodolnou úpravou. Najteplejšia tkanina s najlepšou nasiakavosťou od ThermoDrytex-u.

Thermo Fleece

Flísové tkaniny s rozličnou hrúbkou od Karposu s najlepším pomerom hmotnosť/hrejivosť. Poskytujú vynikajúcu trvácnosť, hrejivosť a komfort. Používajú sa na výrobu outdoorových mikín a búnd.

Karpos

Je to názov technickej kolekcie outdoorového oblečenia od Sportfulu, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na skialpové, MTB a outdoor oblečenieCyklistickému World Tour tímu Trek-Segafredo poskytuje oblečenie na voľný čas.