Sportful Solid Junior Elastické nohavice detské čierne

Detské elastické nohavice na bežky Sportful Solid sú ideálne do teplejšieho počasia. Vo veľmi chladných podmienkach ich možno využiť aj ako komfortnú termo vrstvu na všetky športové aktivity. Vlastnosti nohavíc funkčný TDTxp materiál s flísovou vnúto... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
39,90 €
17,56 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Detské elastické nohavice na bežky Sportful Solid sú ideálne do teplejšieho počasia. Vo veľmi chladných podmienkach ich možno využiť aj ako komfortnú termo vrstvu na všetky športové aktivity.

Vlastnosti nohavíc

  • funkčný TDTxp materiál s flísovou vnútornou stranou
  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou
  • anatomický strih

TDTxp materiál

V dvoch smeroch pružná, polyesterová tkanina, ktorá výborne hreje a odvádza vlhkosť. Používa sa pri výrobe zadných častí cyklistických dresov, búnd, nohavíc a najmä tam, kde nie je potrebná vysoká úroveň pružnosti. 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistických World Tour tímov Bahrain-Merida a Trek-Segafredo oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.