Bežecké rukavice Sportful Lycra Chicco nosia pretekári vo Svetovom pohári v bežeckom lyžovaní a biatlone. Sú vyhotovené z elastickej a priedušnej Lycry®. Vnútro rukavíc je zateplené tenkou vrstvou flísu, ktorý výborne odvádza vlhkosť od pokožky. Doko... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
34,90 €
15,36 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Bežecké rukavice Sportful Lycra Chicco nosia pretekári vo Svetovom pohári v bežeckom lyžovaní a biatlone. Sú vyhotovené z elastickej a priedušnej Lycry®. Vnútro rukavíc je zateplené tenkou vrstvou flísu, ktorý výborne odvádza vlhkosť od pokožky. Dokonalé sedenie na rukách podporuje okrem použitého materiálu aj anatomicky tvarovaný strih. Ideálne rukavice na výkonnostné bežkovanie, preteky rekreačné bežkovanie v miernych podmienkach.

Vlastnosti rukavíc

  • hladká elastická Lycra® pre ochranu pred snehom a vynikajúcu priedušnosť
  • anatomický strih
  • silikónová potlač na dlani pre pevný úchop palíc
  • tenká izolácia z česaného flísu
  • jednoduché navliekanie na ruky

Lycra® materiál

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistických World Tour tímov Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.