Tenká čelenka so zvýšeným strihom Sportful Edge poskytuje vysoký stupeň pohodlia a priedušnosti. Príjemný, elastický materiál ThermoDrytex Pl+ zabezpečuje rýchly odvod potu a optimálnu hrejivosť počas športovania v chladnom počasí (teplotný rozsah: 0... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
10,90 €
6,12 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Tenká čelenka so zvýšeným strihom Sportful Edge poskytuje vysoký stupeň pohodlia a priedušnosti. Príjemný, elastický materiál ThermoDrytex Pl+ zabezpečuje rýchly odvod potu a optimálnu hrejivosť počas športovania v chladnom počasí (teplotný rozsah: 0°C a viac). Komfort počas nosenia podporuje tiež bezstehové vyhotovenie a bezlemové ukončenie čelenky.

ThermoDrytex Pl+ materiál

Používa sa v prípadoch, keď je potrebná minimálna nasiakavosť tkaniny. Skladá sa z 84% polyesteru a 16% Lycry. Vyvinutá pre dosiahnutie suchého pocitu na pokožke aj pri intenzívnom športovaní.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.