Dámske ponožky na bicykel Sportful Pro Race sú primárne určené na dlhé a náročné výjazdy, ale možno ich využiť aj na iné vysokointenzívne športové aktivity . Ľahký, sieťovaný úplet z bakteriostatického mikrovlákna Meryl® Skinlife rýchlo odvádza vlhko... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
16,90 €
7,44 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske ponožky na bicykel Sportful Pro Race sú primárne určené na dlhé a náročné výjazdy, ale možno ich využiť aj na iné vysokointenzívne športové aktivity. Ľahký, sieťovaný úplet z bakteriostatického mikrovlákna Meryl® Skinlife rýchlo odvádza vlhkosť a zabraňuje prehrievaniu chodidla.  

Vlastnosti ponožiek

  • Meryl® Skinlife bakteriostatické mikrovlákno
  • ľáhký, sieťovaný úplet pre vysokú priedušnosť
  • kompresný uplet na manžete a v strednej časti priehlavku
  • teplotný rozsah: 10°C a viac
  • univerzálne použitie

Meryl® Skinlife materiál

Meryl je nekrčivá tkanina, ktorá rýchlo schne, poskytuje UV ochranu a má antibakteriálne vlastnosti. Vďaka dokonalému prispôsobeniu pôsobí ako druhá pokožka.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistické World Tour tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí aj Peter Sagan.

Podobné produkty