Spodný diel pretekovej kombinézy na bežky - elastické nohavice  sú vyhotovené z hladkej Lycry, ktorá zabezpečuje maximálny výkon. Špeciálny strih klinu poskytuje úplnú slobodu pohybu pri korčuliarskej technike. Bežecké nohavice na dlhé a náročné pret... Zobraziť viac
Dočasne nedostupné
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Spodný diel pretekovej kombinézy na bežky-elastické nohavice sú vyhotovené z hladkej Lycry, ktorá zabezpečuje maximálny výkon. Špeciálny strih klinu poskytuje úplnú slobodu pohybu pri korčuliarskej technike. Bežecké nohavice na dlhé a náročné preteky alebo tréningy.

Vlastnosti nohavíc

  • Lycra® materiál s teflónovou povrchovou úpravou pre ochranu pred dažďom, snehom
  • na prednej strane podšívka z DermoDry materiálu pre odvod vlhkosti od pokožky
  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou

Lycra® materiál

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

DermoDry materiál

Hlavnou úlohou tejto polypropylénovej tkaniny je udržovať pokožku v suchu v čo najväčšej možnej miere. Efektívne odvádza pot od pokožky, najmä ak sa používa v kombinácii so slabo absorbovujúcou vonkajšou vrstvou.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistamiuž viac ako 60 rokov.