Spodné cyklistické šortky  Sportful In-liner sú ideálne  na spinning  alebo na nosenie s voľnými, vrchnými kraťasmi. Vďaka elastickému, priedušnému materiálu poskytujú rýchly odvod vlhkosti a pohodlie aj počas dlhých hodín strávených na bicykli. Celk... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
79,90 €
70,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Spodné cyklistické šortky Sportful In-liner sú ideálne na spinning alebo na nosenie s voľnými, vrchnými kraťasmi. Vďaka elastickému, priedušnému materiálu poskytujú rýchly odvod vlhkosti a pohodlie aj počas dlhých hodín strávených na bicykli. Celkový komfort zvyšuje aj cyklistická vložka Bodyfit Pro.

Vlastnosti šortiek

  • bezlemové ukončenie v dolnej časti šortiek
  • ploché švy
  • cyklistická vložka Bodyfit Pro

BodyFit Pro vložka

Vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi cyklistami pre pohodlné sedenie počas dlhých jázd. Rozličná hrúbka polstrovania sa nachádza presne v tých miestach, kde je to najviac potrebné. Anatomický tvar a bezšvová konštrukcia eliminujú trenie a odieranie. Najkomfortnejšia cyklistická vložka určená na dlhé vzdialenosti od Sportfulu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.