Bežky Peltonen Infra X LW nanocarbon Peltonen Infra X LW  sú pretekové, juniorské, bežecké lyže na klasiku. Veľmi ľahké jadro Aircell honeycomb a preteková sklznica PRG 4100  sú zárukou skvelého výkonu pri rôznych snehových podmienkach. Bežecké lyže... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
259,00 €
129,00 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Bežky Peltonen Infra X LW nanocarbon

Peltonen Infra X LW sú pretekové, juniorské, bežecké lyže na klasiku. Veľmi ľahké jadro Aircell honeycomb a preteková sklznica PRG 4100 sú zárukou skvelého výkonu pri rôznych snehových podmienkach.

Bežecké lyže PELTONEN

Už v roku 1945 začal Peltonen vo Finsku s výrobou bežeckých lyží a to vďaka talentovanému lyžiarovi a remeselníkovi Toivo Peltonenu. Peltonenova história v bežeckom lyžovaní je rovnako dlhá ako história výroby týchto lyží – Toivo Peltonen používal k pretekaniu svoje vlastné lyže, na ktorých vyhrával v oblastných pretekoch. Prvé olympijské medaile na lyžiach Peltonen získali v roku 1972 v Sappore Jurij Skobov a Vladimir Voronko (ZSSR). Počas ďalších desaťročí výroby lyží prebehlo mnoho revolučných zmien vo vývoji lyží a lyžiarskej techniky a samozrejme i vo výrobných technológiách. To, čo Peltonen ženie počas celej doby dopredu, je vášeň pre bežecké lyžovanie a inovácie.