Pánske outdoorové nohavice na ľahkú turistiku a akékoľvek voľnočasové aktivity v letnom období. Sú vyhotovené z funkčného materiálu Sensitive, ktorý je priedušný a výborne chráni pred UV žiarením.  Vlastnosti nohavíc sťahujúca šnúrka v páse 2 predné... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
100,00 €
88,00 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Pánske outdoorové nohavice na ľahkú turistiku a akékoľvek voľnočasové aktivity v letnom období. Sú vyhotovené z funkčného materiálu Sensitive, ktorý je priedušný a výborne chráni pred UV žiarením. 

Vlastnosti nohavíc

  • sťahujúca šnúrka v páse
  • 2 predné otvorené vrecká
  • zadné vrecko so zipsom
  • elastické manžety v dolnej časti

Sensitive Power materiál

Najťažšia verzia (230g/m²) tkanín Sensitive. Používa sa na výrobu funkčného, tvarovacieho a kompresného oblečenia. Napriek svojej vyššej váhe je v porovnaní s ostatnými Lycra tkaninami, ktoré majú podobnú hmotnosť o 50% tenšia. Vďaka tomu je aj mimoriadne priedušná a poskytuje vysoký stupeň komfortu aj počas celodenného nosenia. 

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia. Cyklistickému tímu Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan poskytuje oblečenie na voľný čas.

Podobné produkty