Zateplené, cyklistické kraťasy s trakmi Fiandre NoRain Pro nosia aj jazdci World Tour tímov v chladnom a daždivom počasí . Funkčný NoRain materiál poskytuje výbornú izoláciu, priedušnosť a odolnosť voči vode. Pohodlné nosenie podporujú okrem prilieha... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
139,90 €
79,11 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Zateplené, cyklistické kraťasy s trakmi Fiandre NoRain Pro nosia aj jazdci World Tour tímov v chladnom a daždivom počasí. Funkčný NoRain materiál poskytuje výbornú izoláciu, priedušnosť a odolnosť voči vode. Pohodlné nosenie podporujú okrem priliehavých trakov aj manžety so silikónovou potlačou, ktorá zaisťuje aj lepšie prepojenie s návlekmi na nohy. Nepremokavé cyklokraťasy do chladných dní v letnom a prechodnom období.  

Vlastnosti cyklo kraťasov

  • NoRain materiál s flísovým vnútrom a vodoodpudivou, povrchovou úpravou
  • anatomický strih
  • minimum stehov pre vyššiu ochranu pred vodou
  • dierkované traky s priliehavým sedením pre väčší komfort a lepšie vetranie
  • priliehavé, elastické manžety so silikónovými bodkami na vnútornej strane
  • reflexné prvky
  • Total Comfort Pro cyklo vložka
  • teplotný rozsah: 8°C a viac

Total Comfort Pro cyklovložka

Je vybavená rovnakými inováciami ako cyklistická vložka Total Comfort, ale nemá až takú hrubú výplň. Vhodná pre rekreačných ako aj profesionálnych cyklistov. Ideálna najmä na dlhé výjazdy na bicykli (tréningy, preteky). 

NoRain Thermal materiál

Hrejivá, pružná a priedušná tkanina ThermoDrytex Plus, ktorá je pomocou nanotechnológie upravená tak, aby čo najrýchlejšie odvádzala vodu z povrchu a zabraňovala jej nasiakovaniu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.

Podobné produkty