Čierne, pletené rukavice Karpos Merino sú ideálne do miernej zimy alebo ako teplé , prvé rukavice do trojprstových rukavíc - palčiakov . Poskytujú optimálnu hrejivosť, priedušnosť a spolu s pružnou manžetou aj priliehavé sedenie. Tenké, e lastické ru... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
45,00 €
26,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Čierne, pletené rukavice Karpos Merino sú ideálne do miernej zimy alebo ako teplé, prvé rukavice do trojprstových rukavíc-palčiakov. Poskytujú optimálnu hrejivosť, priedušnosť a spolu s pružnou manžetou aj priliehavé sedenie. Tenké, elastické rukavice na zimnú turistiku i každodenné nosenie v meste.

K-Wool Stretch materiály

Pleteniny vyznačujúce sa tradičným vzhľadom vlnených materiálov s vysoko technickými vlastnosťami. Vzduchové komôrky s vlnenou priadzou zvyšujú tepelnú izoláciu pričom varená vlna ošetrená vodeoodolnou úpravou dodáva oblečeniu technické vlastnosti a rustikálny štýl. 

Merino vlna

Merino je vynikajúce v regulovaní telesnej teploty, najmä ak sa nosí priamo na pokožke. Poskytuje ľahkú odolnosť voči vode a tým zabraňuje nepríjemnému pocitu vlhka. Na rozdiel od bavlny, vlna udržuje teplo aj keď je vlhká. Merino obsahuje taktiež lanolín, ktorý má antibakteriálne vlastnosti.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia. Cyklistickému World Tour tímu Bora-hansgrohe poskytuje oblečenie na voľný čas.