Sportful DORO Rythmo elasťáky biele/azúrové

Dámske elastické nohavice Sportful Doro Rythmo sú ideálne na rekreačné bežkovanie  v miernej zime. Vo veľmi nízkych teplotách ich možno využiť ako hrejivú, spodnú vrstvu. Použitý materiál ThermoDrytex Plus poskytuje výbornú údržbu tepla, odvod vlhkos... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
79,90 €
35,16 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske elastické nohavice Sportful Doro Rythmo sú ideálne na rekreačné bežkovanie v miernej zime. Vo veľmi nízkych teplotách ich možno využiť ako hrejivú, spodnú vrstvu. Použitý materiál ThermoDrytex Plus poskytuje výbornú údržbu tepla, odvod vlhkosti a ľahkú kompresiu.  

Vlastnosti nohavíc

  • elastický, priedušný a hrejivý materál ThermoDrytex Plus
  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou
  • malé, vnútorné vrecko

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka mimoriadne elastickej a tenkej vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode. 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistamiuž viac ako 60 rokov.