Sportful Lycra race rukavice čierne/oranžové

Bežecké rukavice Sportful Lycra Race sú vyhotovené z elastickej a priedušnej Lycry®. Vnútro rukavíc je zateplené tenkou vrstvou flísu, ktorý výborne odvádza vlhkosť od pokožky. Dokonalé sedenie na rukách podporuje okrem použitého materiálu aj anatomi... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
32,90 €
14,48 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Bežecké rukavice Sportful Lycra Race sú vyhotovené z elastickej a priedušnej Lycry®. Vnútro rukavíc je zateplené tenkou vrstvou flísu, ktorý výborne odvádza vlhkosť od pokožky. Dokonalé sedenie na rukách podporuje okrem použitého materiálu aj anatomicky tvarovaný strih. Ideálne rukavice na bežkovanie v teplejšom počasí.

Vlastnosti rukavíc

  • hladká elastická Lycra® pre ochranu pred snehom a vynikajúcu priedušnosť
  • anatomický strih
  • silikónová potlač na dlani
  • tenká izolácia z česaného flísu
  • jednoduché navliekanie na ruky

Lycra® materiál

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistických World Tour tímov Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.