Dámske cyklistické kraťasy  Bodyfit Pro LTD boli navrhnuté na to, aby profesionálnym cyklistkám poskytovali maximálny komfort počas dlhotrvajúcich pretekov. Neobsahujú nič nadbytočné, čo by znižovalo pohodlie alebo výkon. Sú zložené len z výnimočnej... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
139,90 €
123,11 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske cyklistické kraťasy Bodyfit Pro LTD boli navrhnuté na to, aby profesionálnym cyklistkám poskytovali maximálny komfort počas dlhotrvajúcich pretekov. Neobsahujú nič nadbytočné, čo by znižovalo pohodlie alebo výkon. Sú zložené len z výnimočnej anatomickej konštrukcie, aerodynamických vlákien, dierkovaných trakov a Total Comfort Pro vložky.

Vlastnosti cyklo kraťasov

  • Aeroflow Compress materiál na nohách pre hladkú aerodynamiku a podporu svalov
  • ploché stehy pre väčší komfort
  • kraťasy sú ukončené priliehavým, elastickým lemom, ktorý je z vnútornej strany vybavený silikónovými bodkami
  • dámska cyklistická vložka TC Pro s hrúbkou až 13 mm
  • 2 skryté vrecká na vysielačku v zadnej časti
  • priedušné, dierkované traky sa vedia prispôsobiť takmer každej dámskej postave
  • teplotný rozsah: 15 až 30°C

Total Comfort cyklovložka

Najviac polstrovaná dámska cyklistická vložka od Sportfulu je charakteristická plynule meniteľnou výplňou až do hrúbky 18 mm, ktorá je z uretánovej peny s uzatvorenými komôrkami. Každý detail bol vytvorený nato, aby zvýšil pohodlie, eliminoval trenie a udržoval sucho. Táto cyklovložka je určená pre každú cyklistku, ktorá potrebuje vložku s maximálnou ochranou. Špeciálne je vhodná pre cyklistky, ktoré nejazdia často dlhé trasy.

Aeroflow Compress materiál

Používa sa pri výrobe pretekárskeho oblečenia a v prípadoch, keď je rýchlosť jazdca na prvom mieste. Obsahuje Lycra®Power tkaninu, ktorá poskytuje optimálnu kompresiu a podporu svalov a jej jamkovaný povrch hladké prúdenie vzduchu.

Lycra®Power™ materiál

Vďaka 250 gramom Lycry®Power™ a 30% elastanu sa táto tkanina vyznačuje vysokým stupňom pružnosti. Zabezpečuje maximálnu podporu svalov, kompresiu a zároveň neobmedzuje v pohybe. Má pevnú štruktúru, posyktuje pohodlie a chráni pred ultrafialovými lúčmi.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.