Dámske cyklistické kraťasy Total Comfort predstavujú novú úroveň maximálneho pohodlia a výkonu. Charakterizuje ich pružný materiál, špeciálny strih s minimálnym počtom stehov, prispôsobiteľné traky a v neposlednom rade najviac polstrovaná cyklo vložk... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
159,90 €
140,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske cyklistické kraťasy Total Comfort predstavujú novú úroveň maximálneho pohodlia a výkonu. Charakterizuje ich pružný materiál, špeciálny strih s minimálnym počtom stehov, prispôsobiteľné traky a v neposlednom rade najviac polstrovaná cyklo vložka od Sportfulu. Dolná časť kraťasov nemá lemovanie a obsahuje silikónovú vrstvu na vnútornej strane, ktorá zaručuje dokonalú priľnavosť kraťasov k pokožke bez toho, aby došlo ku kompresii svalstva. Komfortné cyklo kraťasy na krátke i dlhé výjazdy na bicykli.

Vlastnosti cyklo kraťasov

  • dierkované a v 4 smeroch pružné traky pre lepšiu priedušnosť a optimálne sedenie
  • bezlemové ukončenie kraťasov so silikónovou vrstvou na vnútornej strane
  • špeciálny strih a minimum stehov na bočnej strane stehien bráni odieraniu a nepríjemnému šúchaniu
  • teplotný rozsah: 15 až 25°C
  • dámska cyklistická vložka Total Comfort

Total Comfort cyklovložka

Najviac polstrovaná dámska cyklistická vložka od Sportfulu je charakteristická plynule meniteľnou výplňou až do hrúbky 18 mm, ktorá je z uretánovej peny s uzatvorenými komôrkami. Každý detail bol vytvorený nato, aby zvýšil pohodlie, eliminoval trenie a udržoval sucho. Táto cyklovložka je určená pre každú cyklistku, ktorá potrebuje vložku s maximálnou ochranou. Špeciálne je vhodná pre cyklistky, ktoré nejazdia často dlhé trasy.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.