Cyklistická čiapka Sportful NoRain je ideálna do nepriaznivého počasia v letnom a prechodnom období. Poskytuje maximálnu ochranu pred vetrom, dažďom pričom je dostatočne priedušná. Jednotná veľkosť. Vlastnosti čiapky Polartec® Neoshell® materiál pre... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
54,90 €
48,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistická čiapka Sportful NoRain je ideálna do nepriaznivého počasia v letnom a prechodnom období. Poskytuje maximálnu ochranu pred vetrom, dažďom pričom je dostatočne priedušná. Jednotná veľkosť.

Vlastnosti čiapky

  • Polartec® Neoshell® materiál pre odolnosť voči vetru a vode
  • utesnené stehy
  • pružný lem v zadnej časti
  • teplotný rozsah: 5°C a viac

Polartec® Neoshell® materiál

Ľahká textília navrhnutá pre oblečenie, ktoré je nosené počas fyzickej aktivity dlhotrvajúceho a intenzívneho výkonu v extrémnych podmienkach. Neuveriteľne priedušná, vetru a vodeodolná textília poskytuje maximálnu slobodu pohybu a ochranu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.