Detské cyklistické nohavice  Giro sú určené na bicyklovanie v jarnom a jesennom období. Použitý materiál ThermoDrytex poskytuje výbornú hrejivosť a priedušnosť. Samozrejmosťou je kvalitná, pohodlná vložka s antibakteriálnou úpravou. Vlastnosti cyklo... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
49,90 €
26,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Detské cyklistické nohavice Giro sú určené na bicyklovanie v jarnom a jesennom období. Použitý materiál ThermoDrytex poskytuje výbornú hrejivosť a priedušnosť. Samozrejmosťou je kvalitná, pohodlná vložka s antibakteriálnou úpravou.

Vlastnosti cyklo nohavíc

  • hrejivý ThermoDrytex Plus materiál s flísovým vnútrom
  • ploché stehy
  • detská cyklistická vložka
  • reflexné prvky
  • teplotný rozsah: 10 až 15°C

Kid Pro Evo cyklovložka

Detská verzia cyklistickej vložky Comfort Pro. Má hladký povrch z mikrovláknového materiálu, ktorý je navyše ošetrený antibakteriálnou úpravou. Výplň vložky tvorí pena rôznej hrúbky pre maximálny komfort.

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka mimoriadne elastickej a tenkej vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode. 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.