Karpos LYSKAMM Evo nohavice čierne/žlté fluo

Zimné outdoorové nohavice Karpos Lyskamm Evo vznilkli vďaka dlhodobej spolupráci našich vývojárov a špičkových, profesionálnych skialpinistov. Poskytujú optimálny pomer hrejivosti, priedušnosti, kompaktnosti a nízkej hmotnosti. Ideálne oblečenie do v... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
239,90 €
140,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Zimné outdoorové nohavice Karpos Lyskamm Evo vznilkli vďaka dlhodobej spolupráci našich vývojárov a špičkových, profesionálnych skialpinistov. Poskytujú optimálny pomer hrejivosti, priedušnosti, kompaktnosti a nízkej hmotnosti. Ideálne oblečenie do veľmi chladných podmienok pričom pri stúpajúcich teplotách alebo lezení sa vďaka bočným, celorozopínajúcim zipsom dajú ľahko vyzliecť. Komfortné, vrchné nohavice na skialpinizmus a ostatné, zimné outdoorové aktivity.

Vlastnosti nohavíc

  • úzky-slim strih
  • zvýšený elastický pás pre lepšie sedenie
  • bočné, celorozopínacie zipsy s bezpečnostnými patentkami v páse
  • tvarovaná oblasť kolien
  • v dolnej časti odolná Cordura chráni pred poškodením od ostrých hrán lyží alebo mačiek

Polartec® Alpha® technológia

Najnovšia forma syntetickej izolácie, ktorá poskytuje vynikajúcu hrejivosť a priedušnosť pri jej minimálnej hmotnosti a objeme. Alpha® vytvorila vysokú tepelnú izoláciu bez použitia páperových materiálov. Od tradičných izolácii nachádzajúcich sa v pretekárskom oblečení sa odlišuje sendvičovou konštrukciou z elastických a priedušných materiálov.

Primaloft Gold Cross Core

Pre dosiahnutie väčšieho komfortu a vyššieho výkonu bola izolácia Primaloft Gold obohatená aerogélom. Kremičitý aerogél pôvodne vyvinula a používala NASA vo svojom leteckom programe. Vyznačuje sa vysoko poréznou štruktúrou a nízkou hustotou, ktoré vytvárajú teplotnú bariéru eliminujúcu chlad a teplo. Tvorí ho viac ako 95% vzduchu a je to zatiaľ najľahší pevný materiál, aký bol kedy vyvinutý a zároveň je to jeden z najúčinnejších izolantov. Vývojárom spoločnosti PRIMALOFT sa podarilo nájsť unikátny spôsob ako aerogél integrovať do jednotlivých vlákien. Vďaka tomu vznikla izolácia do outdoorového oblečenia, ktorá bez problémov zvláda extrémne náročné, klimatické podmienky.  

Cordura® materiál

Mimoriadne pevná, pružná a na dotyk príjemná tkanina. Používa sa na ochranu časti oblečenia, ktoré sú najviac náchylné voči opotrebeniu a roztrhnutiu, bez obmedzenia slobody v pohybe. Taktiež sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a to aj počas intenzívnej, fyzickej aktivity.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia. Cyklistickému World Tour tímu Bora-hansgrohe poskytuje oblečenie na voľný čas.