Rukavice na bežky Apex Light sú určené do miernej zimy. Vrchná časť je vyhotovená z hrejivého a vetruodolného materiálu GORE-TEX® Infinium . Výbornú manipuláciu a dokonalé prispôsobenie umožňuje okrem použitých materiálov aj priliehavý strih. Dlaňová... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
54,90 €
35,11 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Rukavice na bežky Apex Light sú určené do miernej zimy. Vrchná časť je vyhotovená z hrejivého a vetruodolného materiálu GORE-TEX® Infinium. Výbornú manipuláciu a dokonalé prispôsobenie umožňuje okrem použitých materiálov aj priliehavý strih. Dlaňová časť je vybavená silikónovou potlačou, ktorá zabezpečuje pevný úchop palíc a sieťovanými časťami pre lepšie vetranie a priedušnosť. Vysokú trvácnosť rukavíc zaisťuje Clarino materiál nachádzajúci sa nielen na dlani, ale aj v najviac namáhaných častiach.  

Vlastnosti rukavíc

  • navrchu vetruodolný GORE-TEX® Infinium materiál
  • na dlani Clarino® materiál so silikónovou potlačou a priedušnými, sieťovanými časťami 
  • spevnenie najviac namáhaných častí Clarino materiálom
  • špeciálna úprava v spodnej časti ukazováka pre používanie zariadení s dotykovým displejom
  • krátka elastická manžeta z príjemnej Lycry®
  • reflexné logo

GORE-TEX® Infinium™

Neprefúkavá a veľmi priedušná membrána, ktorá zabraňuje prieniku vetra pričom umožňuje odparovanie vlhkosti. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje počas fyzickej aktivity chladivý účinok vetra a súčasne znižuje riziko prehriatia. Povrch vonkajšieho materiálu je ošetrený vodoodpudivou úpravou. 

Lycra® materiál

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť nám umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistického World Tour tímu Bora-hansgrohe oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.