Dámske cyklistické nohavice Classic Race majú vlastnosti a parametre top modelov. Sú vyhotovené z funkčného materiálu ThermoDrytex, ktorý vďaka vnútornej, flísovej vrstve výborne udržuje teplo pričom neobmedzuje v priedušnosti. Prehrievaniu taktiež z... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
109,90 €
61,51 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske cyklistické nohavice Classic Race majú vlastnosti a parametre top modelov. Sú vyhotovené z funkčného materiálu ThermoDrytex, ktorý vďaka vnútornej, flísovej vrstve výborne udržuje teplo pričom neobmedzuje v priedušnosti. Prehrievaniu taktiež zabraňujú sieťované traky s priliehavým sedením. Pre lepšiu viditeľnosť počas jazdenia v slabých svetelných podmienkach majú cyklonohavice relfexné prvky na lýtkach. Zateplené cyklo nohavice s trakmi na jeseň, zimu.  

Vlastnosti cyklo nohavíc

  • ThermoDrytex materiál s česaným flísom
  • ploché stehy
  • cyklo vložka Bodyfit Pro
  • priedušné, sieťované traky s priliehavým sedením
  • na lýtkych farebná časť s reflexnými bodkami pre lepšiu viditeľnosť
  • v dolnej časti pružné lemy s vnútornou, silikónovou vrstvou
  • teplotný rozsah: 5°C a viac

Bodyfit Pro vložka

Vyvinutá profesionálnymi cyklistkami. Rozličná hrúbka výplne v jednotlivých častiach zaisťuje optimálny komfort počas krátkych výjazdov i dlhých výletov. Anatomický tvar a bezstehové vyhotovenie zabraňujú treniu alebo dráždeniu.

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka mimoriadne elastickej a tenkej vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode.  

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.