Krátke softshellové nohavice Rythmo sú určené ako hrejivá, vrchná vrstva na pretekársku kombinézu alebo na elastické nohavice . Použité, pružné materiály poskytujú výbornú údržbu tepla, priedušnosť, ochranu pred vetrom, snehom a úplnú slobodu pohybu.... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
119,90 €
52,76 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Krátke softshellové nohavice Rythmo sú určené ako hrejivá, vrchná vrstva na pretekársku kombinézu alebo na elastické nohavice. Použité, pružné materiály poskytujú výbornú údržbu tepla, priedušnosť, ochranu pred vetrom, snehom a úplnú slobodu pohybu. Na bokoch sa nachádzajú kvalitné zipsy, ktoré siahajú po celej dĺžke a umožňujú rýchle a ľahké obliekanie/vyzliekanie bez potreby vyzutia topánok. Membránové kraťasy na bežky lyžovanie vo veľmi chladných podmienkach. 

Vlastnosti kraťasov 

  • predná časť zo Soft Shield materiálu s flísovým vnútrom pre lepšiu ochranu pred vetrom, vyššiu priedušnosť a údržbu tepla
  • vzadu priedušný ThermoDrytex Plus materiál s flísovým vnútrom
  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou
  • predné vrecko so zipsom a garážou
  • zadné, otvorené vrecko
  • bočné zipsy siahajúce po celej dĺžke pre ľahké a rýchle obliekanie/vyzliekanie

Soft Shield

Pružný softshell s tenkým flísovým vnútrom a vetruodolnou vrchnou vrstvou. Flísová podšívka poskytuje izoláciu a nasiakuje vlhkosť, ktorú potom odvádza do vrchnej vrstvy. Elastická konštrukcia materiálu zabezpečuje výborné sedenie a slobodu pohybu. Materiál s vynikajúcou priedušnosťou a odvodom vlhkosti. 

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka elastickej a tenkej vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje  čiastočnú odolnosť voči vode.  

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistického tímu TotalEnergies oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.