Sportful THERMODRYTEX detská čiapka červená

Detská, priedušná čiapka na bežky klasického strihu. Použitý materiál ThermoDrytex Plus výborne udržuje teplo a odvádza pot od pokožky. Ploché stehy pre väčší komfort nosenia. ThermoDrytex Plus materiál Vďaka mimoriadne elastickej a tenkej vnútornej... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
19,90 €
11,40 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Detská, priedušná čiapka na bežky klasického strihu. Použitý materiál ThermoDrytex Plus výborne udržuje teplo a odvádza pot od pokožky. Ploché stehy pre väčší komfort nosenia.

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka mimoriadne elastickej a tenkej vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode. 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistického tímu TotalEnergies oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.

Podobné produkty