S cyklistickou bundou Sportful Reflex budeš na ceste nepriehľadnuteľný. Je vyhotovená z tenkého, funkčného materiálu, ktorý ti poskytne ochranu pred vetrom a slabým dažďom . Pre lepšie sedenie a aerodynamické vlastnosti je vybavená tenkým, pružným le... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
54,90 €
35,11 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

S cyklistickou bundou Sportful Reflex budeš na ceste nepriehľadnuteľný. Je vyhotovená z tenkého, funkčného materiálu, ktorý ti poskytne ochranu pred vetrom a slabým dažďom. Pre lepšie sedenie a aerodynamické vlastnosti je vybavená tenkým, pružným lemovaním na rukávoch a v dolnej časti. Jednoducho neprefúkavá, reflexná cyklo bunda na výjazdy v jarnom a letnom období.  

Vlastnosti cyklo bundy

  • reflexná potlač na prednej strane, chrbte aj rukávoch
  • tenký, elastický lem na rukávoch a dolnej časti
  • vpredu celorozopínací zips

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím TotalEnergies, v ktorom jazdí Peter Sagan.