Cyklistické šortky  Sportful Fiandre Pro Light sú ideálne na tréningy a preteky v sychravom počasí. Špeciálny strih s minimálnym počtom švov spolu s funkčným materiálom NoRain zabraňuje vniknutiu vody a poskytuje pohodlie aj počas dlhého jazdenia. Rý... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
99,90 €
87,91 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické šortky Sportful Fiandre Pro Light sú ideálne na tréningy a preteky v sychravom počasí. Špeciálny strih s minimálnym počtom švov spolu s funkčným materiálom NoRain zabraňuje vniknutiu vody a poskytuje pohodlie aj počas dlhého jazdenia. Rýchly odvod vlhkosti a lepšiu priedušnosť zabezpečujú dierkované traky a sieťovaná zadná časť. Ľahké, vetru a vode odolné cyklo šortky do premenlivých klimatických podmienok v jarnom a letnom období.

Vlastnosti cyklo šortiek

  • špeciálny strih
  • NoRain materiál s vodoodpudivou povrchovou úpravou
  • neupravené (bezlemové) ukončenie šortiek v dolnej časti
  • priliehavé traky a zadná časť so sieťovanou štruktúrou pre vyššiu priedušnosť
  • Total Comfort cyklistická vložka
  • reflexné prvky

Total Comfort Pro cyklovložka

Je vybavená rovnakými inováciami ako cyklistická vložka Total Comfort, ale nemá až takú hrubú výplň. Vhodná pre rekreačných ako aj profesionálnych cyklistov. Ideálna najmä na dlhé výjazdy na bicykli (tréningy, preteky). 

NoRain Light materiál

Ľahká a pružná tkanina Lycra® s vodoodpudivou úpravou sa používa ako strečovo-priedušná súčasť extrémne ľahkých odevov, kde je potrebná vodeodolnosť.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.