Dámske zateplené cyklistické kraťasy s trakmi Fiandre NoRain sú ideálne na jazdenie v chladnom počasí. V suchých podmienkach ti zabezpečia viac   tepla a komfortu, v prípade dažďa alebo búrky ťa prekvapia vysokou odolnosťou voči vode. Na rozdiel od b... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
119,90 €
70,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske zateplené cyklistické kraťasy s trakmi Fiandre NoRain sú ideálne na jazdenie v chladnom počasí. V suchých podmienkach ti zabezpečia viac tepla a komfortu, v prípade dažďa alebo búrky ťa prekvapia vysokou odolnosťou voči vode.

Na rozdiel od bežných cyklokraťasov ti poskytnú väčšiu hrejivosť, lepšiu ochranu vo vlhkom počasí a viac komfortu. Vďaka zateplenému, fleecovému vnútru a NoRain materiálu s vodoodpudivou, povrchovou úpravou budeš stále v teple a v suchu. Pohodlie na bicykli ti zabezpečí aj kvalitná Total Comfort Pro vložka a bezlemové ukončenie kraťasov so silikónovou vrstvou. V premenlivých podmienkach a pri nižších  teplotách  odporúčame nosiť v kombinácii s návlekmi na nohy Fiandre.

Vlastnosti cyklo kraťasov

  • NoRain materiál s flísovým vnútrom a vodoodpudivou, povrchovou úpravou
  • minimum stehov zvyšuje odolnosť voči vode
  • anatomický strih
  • reflexné prvky
  • Infinity vložka
  • elastické, bezlemové ukončenie kraťasov so silikónovou vrstvou pre lepšie sedenie a spojenie s návlekmi na nohy
  • teplotný rozsah: 10 až 15°C

Total Comfort Pro dámska cyklovložka

Je vybavená rovnakými inováciami ako cyklistická vložka Total Comfort, ale nemá až takú hrubú výplň. Vhodná pre rekreačné ako aj profesionálne cyklistky. Ideálna cyklovložka najmä na dlhé výjazdy na bicykli (tréningy, preteky). 

NoRain Thermal materiál

Hrejivá, pružná a priedušná tkanina ThermoDrytex Plus, ktorá je pomocou nanotechnológie upravená tak, aby čo najrýchlejšie odvádzala vodu z povrchu a zabraňovala jej nasiakovaniu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.