Dámske zimné cyklistické nohavice Total Comfort boli vytvorené pre tých, ktorí radi jazdia aj v chladných jesenných mesiacoch a miernej zime. Okrem hrejivých materiálov obsahujú neuveriteľne pohodlnú cyklistickú vložku. Lepšiu viditeľnosť na ceste po... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
139,90 €
79,11 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske zimné cyklistické nohavice Total Comfort boli vytvorené pre tých, ktorí radi jazdia aj v chladných jesenných mesiacoch a miernej zime. Okrem hrejivých materiálov obsahujú neuveriteľne pohodlnú cyklistickú vložku. Lepšiu viditeľnosť na ceste podporujú reflexné prvky a logá.

Vlastnosti cyklo nohavíc

  • Thermodrytex Double materiál pre výbornú priedušnosť, hrejivosť a komfort
  • štvorité stehy
  • v dolnej časti vodeodolný materiál NoRain pre ochranu pred zašpinením
  • dámska cyklovložka Total Comfort
  • reflexné prvky na lýtku
  • reflexné logá Sportful
  • teplotný rozsah: 2°C a viac

Total Comfort cyklovložka

Najviac polstrovaná cyklistická vložka od Sportfulu je charakteristická plynule meniteľnou výplňou až do hrúbky 18 mm, ktorá je z uretánovej peny s uzatvorenými komôrkami. Každý detail bol vytvorený nato, aby zvýšil pohodlie, eliminoval trenie a udržoval sucho. Táto cyklovložka je určená pre cyklistky, ktoré potrebujú vložku s maximálnou ochranou. Špeciálne je vhodná pre cyklistky, ktorí často nejazdia dlhé trasy.

ThermoDrytex Double materiál

Najtechnickejší materiál od ThermoDrytex-u. Vrchná časť je z nylonu, pričom vnútornú vrstvu tvorí dutinkové, flísové jadro. Maximálna izolácia a odvod vlhkosti je zabezpečený vďaka obojsmernému nasiakavému efektu. Vonkajší povrch je ošetrený vodeodolnou úpravou. Najteplejšia tkanina s najlepšou nasiakavosťou od ThermoDrytex-u.

NoRain Thermal materiál

Hrejivá, pružná a priedušná tkanina ThermoDrytex Plus, ktorá je pomocou nanotechnológie upravená tak, aby čo najrýchlejšie odvádzala vodu z povrchu a zabraňovala jej nasiakovaniu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.