Cyklistická bunda modelovej rady Giara je určená na traily a výjazdy v chladnom, suchom počasí. Charakterizuje ju hebký, polyesterový materiál s jemne česaným povrchom, ktorý poskytuje výbornú tepelnú izoláciu a vynikajúcu priedušnosť. Nechýba dostat... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
169,90 €
96,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistická bunda modelovej rady Giara je určená na traily a výjazdy v chladnom, suchom počasí. Charakterizuje ju hebký, polyesterový materiál s jemne česaným povrchom, ktorý poskytuje výbornú tepelnú izoláciu a vynikajúcu priedušnosť. Nechýba dostatok vreciek na odloženie si najnutnejších vecí. Pre lepšiu viditeľnosť v slabých, svetelných podmienkach je bunda vybavená reflexnými pruhmi. Ĺahká, hrejivá cyklo bunda na gravel a MTB.

Vlastnosti bundy

  • hebký, polyesterový materiál
  • reflexný pruh na prednej aj zadnej strane
  • 4 zadné vrecká (3 otvorené + 1 na zips)
  • 1 predné vrecko na hrudi

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.

Podobné produkty