Zimné cyklistické nohavice Infinium patria medzi najteplejšie nohavice v produktovej rade Sportful-u. Sú vyhotovené z dvojice materiálov  GORE-TEX® Infinium a NoRain Thermal , ktoré výborne zadržiavajú telesné teplo a chránia pred vetrom či slabým da... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
159,90 €
87,91 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Zimné cyklistické nohavice Infinium patria medzi najteplejšie nohavice v produktovej rade Sportful-u. Sú vyhotovené z dvojice materiálov  GORE-TEX® Infinium a NoRain Thermal, ktoré výborne zadržiavajú telesné teplo a chránia pred vetrom či slabým dažďom. Taktiež poskytujú vynikajúcu priedušnosť, takže je zabezpečený rýchly odvod vlhkosti. Ten podporujú aj pružné, sieťované traky. Pre lepšiu viditeľnosť na ceste sú nohavice vybavené reflexnými prvkami.

Vlastnosti nohavíc

  • vpredu membránový materiál GORE-TEX® Infinium
  • na zadnej strane materiál NoRain Thermal
  • pružné, sieťované traky s priliehavým sedením
  • Bodyfit Pro vložka
  • reflexné prvky
  • krátke zipsy v dolnej časti
  • teplotný rozsah: -5°C až do +5°C

Bodyfit Pro vložka

Vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi cyklistami pre pohodlné sedenie počas dlhých jázd. Rozličná hrúbka polstrovania sa nachádza presne v tých miestach, kde je to najviac potrebné. Anatomický tvar a bezšvová konštrukcia eliminujú trenie a odieranie. Najkomfortnejšia cyklovložka určená na dlhé vzdialenosti od Sportfulu.

GORE-TEX® Infinium™

Neprefúkavá a veľmi priedušná membrána, ktorá zabraňuje prieniku vetra pričom umožňuje odparovanie vlhkosti. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje počas fyzickej aktivity chladivý účinok vetra a súčasne znižuje riziko prehriatia. Povrch vonkajšieho materiálu je ošetrený vodoodpudivou úpravou. 

NoRain Thermal materiál

Hrejivá, pružná a priedušná tkanina ThermoDrytex Plus, ktorá je pomocou nanotechnológie upravená tak, aby čo najrýchlejšie odvádzala vodu z povrchu a zabraňovala jej nasiakovaniu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.