Dámske cyklistické nohavice s trakmi Sportful Neo sú určené na výjazdy v chladných, suchých podmienkach . Použitý, elastický materiál ThermoDrytex Plus je vybavený flísovou vrstvou na vnútornej strane. Vďaka tomu je zaručená optimálna hrejivosť a pri... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
84,90 €
52,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske cyklistické nohavice s trakmi Sportful Neo sú určené na výjazdy v chladných, suchých podmienkach. Použitý, elastický materiál ThermoDrytex Plus je vybavený flísovou vrstvou na vnútornej strane. Vďaka tomu je zaručená optimálna hrejivosť a priedušnosť. Samozrejmosťou sú reflexné prvky a komfortná vložka.   

Vlastnosti cyklo nohavíc

  • hrejivý ThermoDrytex Plus materiál s flísovým vnútrom
  • ploché švy
  • cyklistická vložka Comfort Pro
  • priedušné traky
  • reflexné prvky
  • teplotný rozsah: 5°C a viac

Comfort Pro vložka

Mäkká a elastická cyklovložka poskytuje neobyčajný komfort. Má anatomický tvar a antibakteriálnu povrchovú úpravu. Cyklistická vložka má variabilnú hrúbku pre maximálne pohodlie počas jazdenia na bicykli.

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka elastickej a tenkej, vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode.  

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.