Tenká , elastická čelenka  Sportful Matchy je neuveriteľne priedušná a komfortná. Funkčný materiál výborne chráni pred chladom a rýchlo odvádza pot z čela. Ideálna na športovanie aj bežné nosenie v prechodnom a zimnom období. ThermoDrytex Pl+ materiá... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
14,90 €
8,76 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Tenká, elastická čelenka Sportful Matchy je neuveriteľne priedušná a komfortná. Funkčný materiál výborne chráni pred chladom a rýchlo odvádza pot z čela. Ideálna na športovanie aj bežné nosenie v prechodnom a zimnom období.

ThermoDrytex Pl+ materiál

Používa sa v prípadoch, keď je potrebná minimálna nasiakavosť tkaniny. Skladá sa z 84% polyesteru a 16% Lycry. Vyvinutá pre dosiahnutie suchého pocitu na pokožke aj pri intenzívnom športovaní.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní oblieka aj cyklistický tím TotalEnergies.