Návleky na tretry Sportful Fiandre predstavujú ideálny doplnok cyklo oblečenia do chladných a daždivých dní. Sú vyhotovené z materiálu GORE-TEX® Infinium™, vďaka čomu sú vhodné aj do dažďa či vetra . Dokonalé sedenie na tretre podporuje elastická man... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
89,90 €
52,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Návleky na tretry Sportful Fiandre predstavujú ideálny doplnok cyklo oblečenia do chladných a daždivých dní. Sú vyhotovené z materiálu GORE-TEX® Infinium™, vďaka čomu sú vhodné aj do dažďa či vetra. Dokonalé sedenie na tretre podporuje elastická manžeta, ktorá výborne prilieha a tým bráni vniknutiu vody do návleku.

TABUĽKA VEĽKOSTÍ

VeľkosťSMLXLXXL
Veľkosť tretier 38-39 40-41 42-43 44-45 46-47

Vlastnosti návlekov

  • GORE-TEX® Infinium™ pre ochranu pred chladom, vetrom, snehom, dažďom
  • oderuvzdorná spodná časť
  • elastická manžeta chráni pred vniknutím vody a podporuje priliehavé sedenie
  • putko pre ľahšie navliekanie
  • reflexné prvky
  • teplotný rozsah: 0°C a viac

GORE-TEX® Infinium™

Neprefúkavá a veľmi priedušná membrána, ktorá zabraňuje prieniku vetra pričom umožňuje odparovanie vlhkosti. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje počas fyzickej aktivity chladivý účinok vetra a súčasne znižuje riziko prehriatia. Povrch vonkajšieho materiálu je ošetrený vodoodpudivou úpravou.   

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.