Pirelli P ZERO™ Race TLR 26-622 Classic cestný plášť

ipcode: 3984200 Najvýkonnejší univerzálny dušový cestný plášť v produktovej rade Pirelli Cestný plášť Pirelli P Zero Race TLR  je výsledkom trojročného vývoja a spolupráce s najrýchlejšími pretekármi na okruhu World Tour. Využíva všetky benefity bezd... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
79,90 €
63,92 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

ipcode: 3984200

Najvýkonnejší univerzálny dušový cestný plášť v produktovej rade Pirelli

Cestný plášť Pirelli P Zero Race TLR je výsledkom trojročného vývoja a spolupráce s najrýchlejšími pretekármi na okruhu World Tour. Využíva všetky benefity bezdušovej (tubeless) technológie s použitím duše v univerzálnom plášti pripravenom pre pretekárske nasadenie, vďaka čomu je výkonnejší ako všetky doterajšie cestné plášte, a dokonca aj galusky Pirelli. Tento nový tubeless-ready plášť sa vyznačuje aj inovatívnou gumovou zmesou SmartEVO a technológiou konštrukcie opletu SPEEDcore. Vhodný je nielen pre profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov.

Vlastnosti plášťa

  • vynikajúca ovládateľnosť, najvyššia rýchlosť, najlepší grip
  • inovatívna gumová zmes SmartEVO
  • konštrukcia opletu SPEEDcore
  • hlavné použitie: výkonnostné a vytrvalostné/endurance bicykle, okrajovo časovkárske
  • ročné obdobie: jar, leto, jeseň, okrajovo zima
  • doporučená šírka ráfika: 19 C

SmartEVO

Inavatívna gumová zmes, ktorá využíva zmes troch rozdielnych polymérov, z ktorých každý poskytuje špecifické výkonnostné kvality pre dosiahnutie optimálneho vyváženia protikladných vlastností, ako sú priľnavosť a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a skúseností z viac ako storočného vývoja gumových zmesí pre motošport. Tieto produkty boli vždy používané v pretekoch najvyššej úrovne vo všetkých disciplínach. Rozsiahle znalosti z vývojového a pretekárskeho oddelenia umožnili vytvoriť trojakú zmes polymérov s ,,chytrými" výkonnostnými vlastnosťami pre cyklistické plášte a tvorí základ pre vynikajúce charakteristiky zmesi SmartEVO: lepšiu priľnavosť za sucha i za mokra a zároveň nižší valivý odpor. Táto výkonnostná gumová zmes bola navrhnutá a vyladená pre všetky disciplíny modernej cestnej cyklistiky, od lokálnych alebo World Tour pretekov až po výpravné dobrodružstvo, kde klíma a rôznorodé povrchy si vyžadujú plášte, ktoré spoľahlivo fungujú na najvyššej úrovni za akýchkoľvek okolností. 

SPEEDCore

Špičková technológia konštrukcie plášťa TLR (tubeless-ready) 120tpi s vnútornou vrstvou z aramidovej zmesi a aramidovým ochranným pásom.
Najvýkonnejšia konštrukcia cestného plášťa Pirelli pripravená na použitie bez duše s jedinečným dizajnom, ktorý pridáva do kostry gumovú vrstvu s aramidom. Táto nová štruktúra v porovnaní s plášťami s aramidovou konštrukciou od pätky k pätke dodáva kostre plášťa pevnosť a podporu, ale zachováva si pružný pocit pre minimálny valivý odpor a maximálnu priľnavosť. SPEEDCore je nová patentovaná technológia, ktorá je určená výhradne na použitie nového plášťa P ZERO Race TLR. SPEEDCore je voľbou továrenských tímov World Tour.

Pirelli

Svetoznámy taliansky výrobca, ktorý vznikol už v roku 1872. Zameriava sa na produkciu pneumatík na automobily, motocykle a od roku 2018 aj na bicykle. Je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formulu 1.