Bežky Peltonen SUPRA C Skate  sú natoľko kvalitné, že môžu byť použité aj v pretekoch Svetového pohára. Nízkoprofilové jadro Aircell s vylepšenou špičkou a pätkou zaisťuje veľmi pohodlné a stabilné lyžovanie. Profil Universal s pretekárskou sklznicou... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
399,00 €
333,00 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Bežky Peltonen SUPRA C Skate sú natoľko kvalitné, že môžu byť použité aj v pretekoch Svetového pohára. Nízkoprofilové jadro Aircell s vylepšenou špičkou a pätkou zaisťuje veľmi pohodlné a stabilné lyžovanie. Profil Universal s pretekárskou sklznicou funguje skvele vo väčšine snehových podmienok. K dispozícii je tiež veľmi široká ponuka flexií, taktiež pre lyžiarov s vyššou hmotnosťou.

Peltonen

Fínska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1945. Je významným výrobcom bežeckých lyží a príslušenstva. Spoločnosť je známa svojou vysokou kvalitou, inováciami a úzkou spoluprácou s profesionalnými lyžiarskými tímami. Ich lyže sú obľúbené pre výkon a odolnosť pričom firma kladie veľký dôraz na udržateľnosť a zodpovednosť voči životnému prostrediu.