Viazanie Rottefella Touring Auto Classic je určené pre klasický štýl bežkovania. Spája v sebe pohodlie, stabilitu a vysokú výkonnosť, vďaka čomu si získalo obľubu u rekreačných a stredne pokročilých lyžiarov. Jednou z jeho kľúčových vlastností je aut... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
39,90 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Viazanie Rottefella Touring Auto Classic je určené pre klasický štýl bežkovania. Spája v sebe pohodlie, stabilitu a vysokú výkonnosť, vďaka čomu si získalo obľubu u rekreačných a stredne pokročilých lyžiarov. Jednou z jeho kľúčových vlastností je automatický systém uvoľňovania, vďaka ktorému nemusí používateľ manuálne nastavovať odolnosť viazania. To uľhčuje rýchle nasadenie a zobratie lyží, čo je obzvlášť prínosné lyžiarom, ktorím počas svojich výletov záleží na vysokej efektivite a pohodlí. Viazanie na bežky umožňuje ľahkú manipuláciu s topánkami. Používateľ môže pohodlne a spoľahlivo pripojiť svoje topánky k lyžiam, čo prispieva k celkovému pocitu stability a kontroly počas pohybu. Táto vlastnosť je kľúčová pre správnu techniku klasického bežkovania, kde je dôležitá presnosť a správna poloha chodidla. Viazanie bolo navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálnu stabilitu v rôznych terénoch. Úspešné uchytenie topánky k lyži prispieva k lepšiemu prenosu sily a kontrole nad lyžami.

Rottefella

Je najväčší vývojár a výrobca viazania na cross-country, telemark a backcountry lyže. Už takmer sto rokov sú všetky viazania navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Nórsku.