Cyklistické oblečenie modelovej rady Giara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenného jazdenia v akomkoľvek teréne. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
99,90 €
43,96 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické oblečenie modelovej rady Giara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenného jazdenia v akomkoľvek teréne. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových cestách, ale aj na nespevnenom teréne.

Cyklistický dres Giara je určený hobby jazdcom, pre ktorých je funkčnosť a pohodlie na prvom mieste. Charakterizuje ho volnejší strih a elegantné prevedenie. Použité elastické materiály sú príjemné na dotyk a rýchlo odvádzajú pot od pokožky. Ideálny letný dres na gravel a MTB.

Vlastnosti cyklo dresu

  • ľahké, elastické a priedušné materiály pre rýchly odvod potu
  • reflexný pásy a prvky
  • 3 zadné vrecká + 1 vrecko na zips
  • teplotný rozsah: 15 až 25°C

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj World Tour tím TotalEnergies, v ktorom jazdí aj Peter Sagan.